MÜŞTERİ HİZMETLERİ

HUMACARE GÜMÜŞ ŞAMPUANI HAKKINDA | GÜMÜŞ ŞAMPUANI NEDİR?

Humacare, Alman Bioepiderm GmbH (Bio-Gate AG) tarafından Fraunhofer Enstitüsü’nde 15 yılı aşan klinik araştırmalar sonucunda MicroSilver BG™ markasıyla üretilip, saç derisindeki egzama, yara, kabuklanma gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olması amacıyla formülize edilmiştir. İçeriğindeki kolloidal gümüş sayesinde bakteri, bit, sirke oluşumunu engelleyerek saç derisini en sağlıklı şekilde ve yan etki riski olmadan temizler. Bu etkileri gösterirken diğer şampuanların aksine kimyasallardan yararlanmaz. İçeriğinde saç derisine zararlı kimyasallar bulundurmaz. Formülü itibariyle saç derisinde oluşan kötü kokuları engelleyip, yok etmeye yardımcı olur. İlk günden itibaren etkilerini gösterir ve düzenli kullanımla sağlıklı saç derisi oluşumuna yardımcı olur.

Humacare Gümüş Şampuanı; saç derisinde oluşan kabuklanma, sedef, egzama, kepek, kaşıntı gibi sayısız problemin giderilmesine yardımcı bir üründür. Saçları sık yıkama, yağ dengesinin bozulması, saç boyamak gibi işlemlerin oluşturduğu olumsuz etkileri düzenler.

Alüminyum içermez. Gözeneklerin tıkanmasına yol açmadan, cildin doğal nem dengesini ve florasını bozmadan korur. İlk kullanımdan itibaren saç derisini koruyucu bir film tabakası gibi kaplar ve dışardan gelen kötü etkilere karşı saçınızı korur.

Saç Problemleri

HUMACARE GÜMÜŞ ŞAMPUANI KULLANIM ŞEKLİ
Gümüş Şampuanı saç derisine iyice masaj yaparak köpürtülür. 1-2 dakika kadar köpükle bekletilir ve ardından bol suyla iyice durulanarak yıkanır. Yıkama sonrası kuruluma işleminin kurutma makinesi kullanılmadan yapılması tavsiye edilmektedir. Günlük kullanıma uygun olup, en iyi sonuçları almak için saçların 2 günde bir yıkanması tavsiye edilmektedir.

HUMACARE GÜMÜŞ ŞAMPUANI ÜRÜN İÇERİĞİ
Micro Silver, Deonized Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chlorur, Cocamide DEA, Glycerine, Propylen Glycol, Ceteareth 12, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Fragnance, Polyquaternium-10, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

HUMACARE GÜMÜŞ ŞAMPUANI’NIN YAN ETKİSİ
Humacare ürünlerinin tamamı başta Avrupa olmak üzere birçok ülkede dermatolojik olarak test edilmiştir. Yapılan IN VIVO (denek) ve IN VITRO (laboratuar) testlerinde hiçbir yan etki gözlemlenmemiştir.

HUMACARE GÜMÜŞ ŞAMPUANI HAKKINDA UYARILAR
İlaç değildir, reçete ile satılmaz. Sadece harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve güneş ışığından uzak muhafaza edilmelidir. Ürün açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir.

Gümüş Şampuan Siparişi

Gümüş Kremin Etkisi